Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
1 |
2016-04-29 11:42:28 |
Tomasz Ścibior |
|
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
id | puste | 51276 | user_id | puste | 20588 | resource_id | puste | 795 | name | puste | Komisje Rady Gminy Wiśniowa | category_id | puste | 12810 | language_id | puste | 1 | short | puste | Komisje Rady Gminy | full | puste |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Strzępek Ryszard – przewodniczący
- Jakobsze Kazimierz – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
| publishfrom | puste | 2016-04-29 00:00:00 | _active | puste | 1 | slug | puste | komisje-rady-gminy-wisniowa |
|
2 |
2017-11-23 10:21:55 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Strzępek Ryszard – przewodniczący</li> <li> Jakobsze Kazimierz – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia – przewodnicząca</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Dziok Łukasz</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia – przewodnicząca</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Strzępek Ryszard – przewodniczący
- Jakobsze Kazimierz – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Dziok Łukasz
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
|
|
3 |
2017-11-23 14:27:31 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Dziok Łukasz</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia – przewodnicząca</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia – przewodnicząca</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Dziok Łukasz
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
|
|
4 |
2018-12-11 09:03:23 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia – przewodnicząca</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
- Cierpiał Zofia
- Furtek Bogusław
- Świstak Eugeniusz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Gąsior Wanda
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Zięba Adam
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Cierpiał Zofia – przewodnicząca
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Pietryka Włodzimierz
- Zięba Adam
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz - przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław - przewodniczący
- Zięba Adam
- Tomaszewski Zenon
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Pietryka Włodzimierz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Furtek Bogusław
|
|
5 |
2018-12-11 09:15:41 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz - przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław - przewodniczący
- Zięba Adam
- Tomaszewski Zenon
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Pietryka Włodzimierz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Furtek Bogusław
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz - przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław - przewodniczący
- Zięba Adam
- Tomaszewski Zenon
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Pietryka Włodzimierz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
|
|
6 |
2019-06-04 11:38:31 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li> Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz - przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:
- Rokosz Stanisław - przewodniczący
- Zięba Adam
- Tomaszewski Zenon
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Pietryka Włodzimierz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław - przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
- Kolbusz Tadeusz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Tomaszewski Zenon
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Gąsior Wanda
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
|
|
7 |
2020-10-14 14:17:30 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li> Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> </ul> ' na '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Michalska Renata</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li> Michalska Renata</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li> Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Michalska Renata</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
- Kolbusz Tadeusz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Świstak Eugeniusz
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Tomaszewski Zenon
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Gąsior Wanda
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Michalska Renata
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
- Kolbusz Tadeusz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Michalska Renata
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Tomaszewski Zenon
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Gąsior Wanda
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Michalska Renata
|
|
8 |
2021-12-02 12:42:18 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z '<h4> </h4> <p> <strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> <p> <strong>2) Komisja Budżetu Finansów: </strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz – przewodniczący</li> <li> Michalska Renata</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li> Michalska Renata</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li> Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li> Michalska Renata</li> </ul> ' na ' <p> </p> <p><strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li>Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li>Boruta Zofia</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Furtek Bogusław</li> </ul> <p><strong>2) Komisja Budżetu Finansów: </strong></p> <ul> <li>Gąsior Wanda – przewodnicząca</li> <li>Michalska Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Dziok Łukasz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li>Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li>Zięba Adam</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li>Kolbusz Tadeusz</li> <li>Furtek Bogusław</li> <li>Boruta Zofia</li> </ul> <p><strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li>Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej</li> <li>Zięba Adam</li> <li>Rokosz Stanisław</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li>Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pęczar Kazimierz</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p><strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li>Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego</li> <li>Gąsior Wanda</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów:
- Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
- Michalska Renata
- Tomaszewski Zenon
- Gąsior Wanda
- Dziok Łukasz
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Tomaszewski Zenon
- Kolbusz Tadeusz
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Michalska Renata
- Pęczar Kazimierz
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Tomaszewski Zenon
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Gąsior Wanda
- Jakobsze Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Michalska Renata
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów:
- Gąsior Wanda – przewodnicząca
- Michalska Renata – zastępca przewodniczącej
- Furtek Wojciech
- Dziok Łukasz
- Siuta Marek
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Siuta Marek
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pęczar Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego
- Gąsior Wanda
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pietryka Włodzimierz
- Siuta Marek
|
|
9 |
2023-02-21 09:07:37 |
Tomasz Ścibior |
Pole full zmieniło wartość z ' <p> </p> <p><strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li>Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li>Boruta Zofia</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Furtek Bogusław</li> </ul> <p><strong>2) Komisja Budżetu Finansów: </strong></p> <ul> <li>Gąsior Wanda – przewodnicząca</li> <li>Michalska Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Dziok Łukasz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li>Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li>Zięba Adam</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li>Kolbusz Tadeusz</li> <li>Furtek Bogusław</li> <li>Boruta Zofia</li> </ul> <p><strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li>Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej</li> <li>Zięba Adam</li> <li>Rokosz Stanisław</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li>Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pęczar Kazimierz</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p><strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li>Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego</li> <li>Gąsior Wanda</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> ' na ' <p> </p> <p><strong>1) Komisja Rewizyjna: </strong></p> <ul> <li>Pęczar Kazimierz – przewodniczący</li> <li>Boruta Zofia</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Furtek Bogusław</li> </ul> <p><strong>2) Komisja Budżetu Finansów: </strong></p> <ul> <li>Gąsior Wanda – przewodnicząca</li> <li>Michalska Renata – zastępca przewodniczącej</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Dziok Łukasz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li>Rokosz Stanisław – przewodniczący</li> <li>Cierpiał Zofia</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata</li> <li>Kolbusz Tadeusz</li> <li>Furtek Bogusław</li> <li>Boruta Zofia</li> <li>Kawa Janusz</li> </ul> <p><strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca</li> <li>Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej</li> <li>Kawa Janusz</li> <li>Rokosz Stanisław</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> <p><strong>5) Komisja skarg, wniosków i petycji:</strong></p> <ul> <li>Furtek Bogusław – przewodniczący</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pęczar Kazimierz</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Kawa Janusz</li> </ul> <p><strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li>Dziok Łukasz – przewodniczący</li> <li>Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego</li> <li>Gąsior Wanda</li> <li>Furtek Wojciech</li> <li>Michalska Renata</li> <li>Pietryka Włodzimierz</li> <li>Siuta Marek</li> </ul> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów:
- Gąsior Wanda – przewodnicząca
- Michalska Renata – zastępca przewodniczącej
- Furtek Wojciech
- Dziok Łukasz
- Siuta Marek
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Zięba Adam
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej
- Zięba Adam
- Rokosz Stanisław
- Siuta Marek
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pęczar Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego
- Gąsior Wanda
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pietryka Włodzimierz
- Siuta Marek
|
1) Komisja Rewizyjna:
- Pęczar Kazimierz – przewodniczący
- Boruta Zofia
- Cierpiał Zofia
- Pietryka Włodzimierz
- Furtek Bogusław
2) Komisja Budżetu Finansów:
- Gąsior Wanda – przewodnicząca
- Michalska Renata – zastępca przewodniczącej
- Furtek Wojciech
- Dziok Łukasz
- Siuta Marek
3) Komisja Infrastruktury:
- Rokosz Stanisław – przewodniczący
- Cierpiał Zofia
- Rymarska-Wójtowicz Renata
- Kolbusz Tadeusz
- Furtek Bogusław
- Boruta Zofia
- Kawa Janusz
4) Komisja Społeczno-Socjalna:
- Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
- Kolbusz Tadeusz – zastępca przewodniczącej
- Kawa Janusz
- Rokosz Stanisław
- Siuta Marek
5) Komisja skarg, wniosków i petycji:
- Furtek Bogusław – przewodniczący
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pęczar Kazimierz
- Pietryka Włodzimierz
- Kawa Janusz
6) Komisja Oświaty:
- Dziok Łukasz – przewodniczący
- Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącego
- Gąsior Wanda
- Furtek Wojciech
- Michalska Renata
- Pietryka Włodzimierz
- Siuta Marek
|
|