Wersje

Wersja Data zmiany Autor Opis Akcje
2016-04-29 11:42:28  Tomasz Ścibior

Utworzono artykuł 51276 o nazwie 'Komisje Rady Gminy Wiśniowa'

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
idpuste51276
user_idpuste20588
resource_idpuste795
namepusteKomisje Rady Gminy Wiśniowa
category_idpuste12810
language_idpuste1
shortpusteKomisje Rady Gminy
fullpuste

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Strzępek Ryszard – przewodniczący
  • Jakobsze Kazimierz – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam
publishfrompuste2016-04-29 00:00:00
_activepuste1
slugpustekomisje-rady-gminy-wisniowa
2017-11-23 10:21:55  Tomasz Ścibior

Pole full zmieniło wartość z '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Strzępek Ryszard &ndash; przewodniczący</li> <li> Jakobsze Kazimierz &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia &ndash; przewodnicząca</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz&nbsp; &ndash; przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Dziok Łukasz</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia &ndash; przewodnicząca</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Strzępek Ryszard – przewodniczący
  • Jakobsze Kazimierz – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz  – przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Dziok Łukasz
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam
2017-11-23 14:27:31  Tomasz Ścibior

Pole full zmieniło wartość z '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz&nbsp; &ndash; przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Dziok Łukasz</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia &ndash; przewodnicząca</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz&nbsp; &ndash; przewodniczący</li> <li> Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia &ndash; przewodnicząca</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz  – przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Dziok Łukasz
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz  – przewodniczący
  • Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam
2018-12-11 09:03:23  Tomasz Ścibior

Pole full zmieniło wartość z '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz&nbsp; &ndash; przewodniczący</li> <li> Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Furtek Bogusław &ndash; zastępca przewodniczącego</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Cierpiał Zofia &ndash; przewodnicząca</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; zastępca przewodniczącej</li> <li> Kawa Janusz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Zięba Adam</li> </ul> ' na '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> &nbsp;Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosk&oacute;w i petycji:</strong></p> <ul> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda – zastępca przewodniczącego
  • Cierpiał Zofia
  • Furtek Bogusław
  • Świstak Eugeniusz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz  – przewodniczący
  • Dziok Łukasz - zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Gąsior Wanda
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Furtek Bogusław – zastępca przewodniczącego
  • Boruta Zofia
  • Kawa Janusz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Zięba Adam

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Cierpiał Zofia – przewodnicząca
  • Rymarska-Wójtowicz Renata – zastępca przewodniczącej
  • Kawa Janusz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Zięba Adam

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz - przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Cierpiał Zofia
  • Pietryka Włodzimierz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Gąsior Wanda
  •  Dziok Łukasz

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław - przewodniczący
  • Zięba Adam
  • Tomaszewski Zenon
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Kolbusz Tadeusz
  • Furtek Bogusław
  • Boruta Zofia

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
  • Zięba Adam
  • Rokosz Stanisław
  • Pietryka Włodzimierz

5) Komisja skarg, wniosków i petycji:

  • Świstak Eugeniusz
  • Pęczar Kazimierz
  • Jakobsze Kazimierz
  • Furtek Bogusław
2018-12-11 09:15:41  Tomasz Ścibior

Pole full zmieniło wartość z '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> &nbsp;Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosk&oacute;w i petycji:</strong></p> <ul> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> ' na '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> &nbsp;Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosk&oacute;w i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> </ul> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz - przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Cierpiał Zofia
  • Pietryka Włodzimierz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Gąsior Wanda
  •  Dziok Łukasz

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław - przewodniczący
  • Zięba Adam
  • Tomaszewski Zenon
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Kolbusz Tadeusz
  • Furtek Bogusław
  • Boruta Zofia

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
  • Zięba Adam
  • Rokosz Stanisław
  • Pietryka Włodzimierz

5) Komisja skarg, wniosków i petycji:

  • Świstak Eugeniusz
  • Pęczar Kazimierz
  • Jakobsze Kazimierz
  • Furtek Bogusław

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz - przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Cierpiał Zofia
  • Pietryka Włodzimierz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Gąsior Wanda
  •  Dziok Łukasz

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław - przewodniczący
  • Zięba Adam
  • Tomaszewski Zenon
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Kolbusz Tadeusz
  • Furtek Bogusław
  • Boruta Zofia

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
  • Zięba Adam
  • Rokosz Stanisław
  • Pietryka Włodzimierz

5) Komisja skarg, wniosków i petycji:

  • Furtek Bogusław - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Pęczar Kazimierz
  • Jakobsze Kazimierz
2019-06-04 11:38:31  Tomasz Ścibior

Pole full zmieniło wartość z '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> &nbsp;Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3)&nbsp;Komisja Rozwoju Gospodarczego i&nbsp;Rolnictwa:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław - przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4)&nbsp;Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata - przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosk&oacute;w i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław - przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> </ul> ' na '<h4> &nbsp;</h4> <p> <strong>1)&nbsp;Komisja Rewizyjna:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Pęczar Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Boruta Zofia</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Furtek Bogusław</li> </ul> <p> <strong>2)&nbsp;Komisja Budżetu Finans&oacute;w i&nbsp;Mandatowo-Regulaminowa:&nbsp;</strong></p> <ul> <li> Jakobsze Kazimierz &ndash; przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> &nbsp;Dziok Łukasz</li> </ul> <p> <strong>3) Komisja Infrastruktury:</strong></p> <ul> <li> Rokosz Stanisław &ndash; przewodniczący</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Cierpiał Zofia</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> <li> Furtek Bogusław</li> <li> Boruta Zofia</li> </ul> <p> <strong>4) Komisja Społeczno-Socjalna:</strong></p> <ul> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata &ndash; przewodnicząca</li> <li> Zięba Adam</li> <li> Rokosz Stanisław</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> <li> Kolbusz Tadeusz</li> </ul> <p> <strong>5) Komisja skarg, wniosk&oacute;w i petycji:</strong></p> <ul> <li> Furtek Bogusław &ndash; przewodniczący</li> <li> Świstak Eugeniusz</li> <li> Pęczar Kazimierz</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Tomaszewski Zenon</li> </ul> <p> <strong>6) Komisja Oświaty:</strong></p> <ul> <li> Dziok Łukasz &ndash; przewodniczący</li> <li> Gąsior Wanda</li> <li> Jakobsze Kazimierz</li> <li> Pietryka Włodzimierz</li> <li> Rymarska-W&oacute;jtowicz Renata</li> </ul> '

Podgląd
Zamknij
PolePrzedPo
full

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz - przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Cierpiał Zofia
  • Pietryka Włodzimierz

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Gąsior Wanda
  •  Dziok Łukasz

3) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

  • Rokosz Stanisław - przewodniczący
  • Zięba Adam
  • Tomaszewski Zenon
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Kolbusz Tadeusz
  • Furtek Bogusław
  • Boruta Zofia

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Rymarska-Wójtowicz Renata - przewodnicząca
  • Zięba Adam
  • Rokosz Stanisław
  • Pietryka Włodzimierz

5) Komisja skarg, wniosków i petycji:

  • Furtek Bogusław - przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Pęczar Kazimierz
  • Jakobsze Kazimierz

 

1) Komisja Rewizyjna: 

  • Pęczar Kazimierz – przewodniczący
  • Boruta Zofia
  • Cierpiał Zofia
  • Pietryka Włodzimierz
  • Furtek Bogusław

2) Komisja Budżetu Finansów i Mandatowo-Regulaminowa: 

  • Jakobsze Kazimierz – przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Tomaszewski Zenon
  • Gąsior Wanda
  •  Dziok Łukasz

3) Komisja Infrastruktury:

  • Rokosz Stanisław – przewodniczący
  • Zięba Adam
  • Cierpiał Zofia
  • Rymarska-Wójtowicz Renata
  • Kolbusz Tadeusz
  • Furtek Bogusław
  • Boruta Zofia

4) Komisja Społeczno-Socjalna:

  • Rymarska-Wójtowicz Renata – przewodnicząca
  • Zięba Adam
  • Rokosz Stanisław
  • Tomaszewski Zenon
  • Kolbusz Tadeusz

5) Komisja skarg, wniosków i petycji:

  • Furtek Bogusław – przewodniczący
  • Świstak Eugeniusz
  • Pęczar Kazimierz
  • Jakobsze Kazimierz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Tomaszewski Zenon

6) Komisja Oświaty:

  • Dziok Łukasz – przewodniczący
  • Gąsior Wanda
  • Jakobsze Kazimierz
  • Pietryka Włodzimierz
  • Rymarska-Wójtowicz Renata

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Tożsamość administratora

Administratorem danych jest Minister Cyfryzacji, mający siedzibę w Warszawie (00-060) przy ul. Królewskiej 27.

Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email mc@mc.gov.pl, formularz kontaktowy pod adresem https://www.gov.pl/cyfryzacja/kontakt, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez email iod@mc.gov.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.




Zapoznałem się